• Группа: Пользователи
  • Сообщений: 324
  • Регистрация: 06-дек-2021

Отправлено 06-дек-2021

Стеф Кари убацио је 23 поена, а Немања Бјелица осам, уз шест скокова и две асистенције за 15 минута на паркету.

Богдан Богдановић због повреде није био у тиму Атланте, у поразу од Филаделфије , док је Бобан Марјановић уписао четири поена и три скока, за осам минута, у поразу Даласа од Њу Орлеанса 1. Редакција СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај.

Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо.

СПОРТСКИ ЖУРНАЛ ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање.

0

Другие ответы в этой теме

#2 Пользователь офлайн   SilentBob

• Иконка
  • Сообщений: 548

Просмотр сообщенияlur (06-дек-2021) писал:

Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима.

Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.

„Јас како селектор на ова натпреварување не се прашувам многу у не верувам дека ќе одам.

0

#3 Пользователь офлайн   shang

• Иконка
  • Сообщений: 651

Просмотр сообщенияSilentBob (06-дек-2021) писал:

... Селекторот ништо не одлучува бидејќи и првиот и вториот рекет по автоматизам играат сингл, тука нема некои промени.

Единствено ако некој од нив се повреди, може некој да ги замени.

Ни шездесет трећи трипл-дабл Николе Јокића са 27 поена, није био довољан Денвер нагетсима да победе гостујућу екипу Минесоте. У неким ситуацијама су лако погађали и онда је тешко да их зауставиш. Имали смо отворене шутеве, али нисмо успели да их погодимо.

Српски центар је за РТС прокоментарисао меч, констатујући да је слабија игра одбране један од узрока пораза, а пресудиле су тројке које су супарници успешно и лако погађали. У следеће три утакмице идемо у Атланту и надамо се победи", рекао је Јокић.

0

#5 Пользователь офлайн   shang

• Иконка
  • Сообщений: 593

Имате две утакмице са Атлантом, а онда и са Бруклином, два дана касније."Видећемо шта ће бити.
0

#7 Пользователь офлайн   X_X_X

• Завсегдатай
  • Иконка
  • Группа: Суперпользователи
  • Сообщений: 601

Ја у сваку утакмицу идем да победим, тако да видећемо.
0

#8 Пользователь офлайн   shang

• Иконка
  • Сообщений: 533

Они су и једни и други фаворити, а нама остаје да се боримо и покушамо да победимо", закључио је Јокић.

Сообщение отредактировал shang: Saturday, 01.07.2006 - 16:10

0

#9 Пользователь офлайн   vlad027

• Новичок
  • Иконка
  • Сообщений: 2

Иначе НБА лига ових дана има нешто више бриге због коронавируса јер су неке утакмице могле да буду отказане.
0

#10 Пользователь офлайн   Shurf

• Бывалый
  • Иконка
  • Сообщений: 376

Чикаго је, рецимо, отказао две утакмице ове седмице пошто је 10 играча и чланова тима позитивно на коронавирус тако да постоји могућност да се до петка уведу неке нове мере.
0

#12 Пользователь офлайн   SkyNet

• Иконка
  • Сообщений: 582

Вашингтон визардс ја запиша втората победа по ред во НБА-лигата, откако го совлада Далас маверикс со 120-114, а на поразениот тим не му помогна ниту одличниот меч на Лука Дончиќ, кој постигна 33 поени и 10 асистенции. Возбудливо беше во последните минути, а по кошот на Дончиќ беше 109-109 на две минути пред крајот. Сепак, Кузма и Гафорд се погрижија Вашингтон да поведе со 114-109. Хардавеј и Дончиќ го одржуваа Далас во игра, но Колдвел-Поуп постигна четири важни поени за водство од 118-114, по што Кузма го постави конечниот резултат. Во победничкиот тим најдобар беше Бредли Бил со 26 поени, додека Кузма постигна 22, а на другата страна Дончиќ беше најефикасен со 33 поени и 10 асистенции.